Svatební hostina

Plánujete svatbu s počtem hostů až 70 a máte rádi moderní a elegantní prostředí? Pak je Hotel Květnice ideálním místem pro uspořádání svatební hostiny. Při větším počtu hostů pro vás uzavřeme celou celou restauraci, můžete počítat s dostatečným prostorem pro tanec, možná je i vlastní hudba.

undefined

Svatba

Dejte si kávu s naším šéfkuchařem, popovídejte si o tom,  co máte rádi a nechte si připravit několik různých návrhů  menu, ze kterých si potom vyberete to finální. Uděláme  vše, abyste měli na tuto mimořádnou událost ty nejlepší  vzpomínky. Naplánujeme s vámi celý „scénář" svatební oslavy, podle vašich přání a možností.

Zajistíme Vám svatební kytici, výzdobu restaurace i  dekoraci aut. Budete-li si přát odvoz, stačí si vybrat –  chcete limuzínu nebo kočár s koňským spřežením?

Můžete využít nejen prostor restaurace, ale také salonek, který je skvělým zázemím pro nevěstu. Obřad může proběhnout na nedaleké radnici nebo v kostele.


P1070397.JPG P1070432.JPG P1070624.JPG

Novomanželé od nás obdrží svatební apartmá s rohovou vanou zdarma a pro ostatní svatební hosty nabízíme slevu až 100 %.

Pokud Vám nevyhovuje hotelové prostředí a plánujete uspořádat svatební hostinu jinde, můžete využít naší cateringové služby a užít si svůj den ve společnosti rodiny a přátel bez stresu a starostí.


Příklady svatebního menu

Tato dvě nejčastěji žádaná menu jsou uvedena jako příklad. Lze samozřejmě vybírat a tvořit cokoliv dle vlastních představ a umu kuchaře, který se Vám bude osobně věnovat.

undefined undefined

 

Večeři lze podávat formou rautu:

  • sýrové chuťovky plněné mozaikou zeleniny, šunky a uzenin
  • losos na ledovém listě, podávaný s olivami, olivovým olejem a citronem
  • masové a uzeninové studené mísy (hovězí rostbeef, šunka od kosti, uzeninové mísy, masové a škvarkové rautpomazánky na toastech apod…)
  • sýrové mísy (krájené různé druhy sýrů, nakládané sýry, různé sýrové pomazánky a sýrové chuťovky na toastu apod…)
  • saláty (zeleninové mísy, zeleninové saláty, těstovinové saláty, pomazánky)
  • dezerty (svatební koláčky, domácí jablkový a tvarohový štrúdl, plněné povidlové taštičky, ovocné saláty, melounové míčky v rumu, pudinky…)
  • Čokoládová fontána podávaná s banánem, suš. švestkami, ananasem apod…

 

 

 

P1070489.JPG P1070491.JPG P1070494.JPG

Také Vám můžeme zajistit hudbu dle Vašeho výběru, různý doprovodný program nebo fotografa.

0406.jpg 0457.jpg

Dekorace

Květinová výzdoba sálu. Kenzány do čela stolu a dekorativní výzdobu na stoly i do váziček, inikenzány na slavnostní tabule a výzdoba prostor.

undefinedundefinedP1070397.JPG P1070624.JPGundefinedP1070432.JPG undefined undefined undefined P1070463.JPGundefinedundefined

Podívejte se, jak si u nás svůj svatební den užívaly jiné páry

undefinedundefinedundefined undefined undefined undefined undefined P1070476.JPG P1070479.JPG undefined undefined undefinedundefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefinedundefined undefined undefined undefined

Užijte si svůj den, starosti nechte na nás.


 


Online poradce

Hotel Květnice

Tel.: +420 549 410 370
Fax: +420 549 410 290
Web: www.hotelkvetnice.cz
E-mail: hotel.kvetnice@cbox.cz
tvorba www stránek emocio
Hotel Kvetnice Hotel Kvetnice Hotel Kvetnice

Hotel Květnice ***, nám. Míru 120, Tišnov